farm_market

Farm MARKET

Farm MARKET to wielofunkcyjna strona internetowa zbudowana w postaci platformy handlowej dla rolników i całej branży rolnej.

Farm Market to internetowa platforma handlowa będąca narzędziem do pracy dla rolników, sadowników, ogrodników, plantatorów, pszczelarzy, firm zajmujących się skupowaniem bądź przetwarzaniem płodów rolnych w żywność, firm produkujących lub sprzedających nawozy, pasze, opakowania, sprzęt do uprawy roli, producentów i dealerów narzędzi ręcznych oraz maszyn rolniczych, firm transportowych, pośredników handlowych z całej branży Rolnej oraz branż powiązanych z rolnictwem, która została skatalogowana w kategoriach.

Portal ten jest ponadto zwieńczeniem pracy w branży rolniczej jego autora.

Farm Market to narzędzie do zarządzania sprzedażą i nawiązywania kontaktów. Znając problemy, z którymi borykają się szeroko rozumiani producenci żywności, stworzono proste w obsłudze narzędzie wyróżniające się łatwą, intuicyjną nawigacją oraz specjalnym działem pomocy. Po darmowej rejestracji każdy producent ma możliwość zaprezentowania swojego przedsiębiorstwa rolnego lub firmy i przedstawienia swojej oferty, natomiast każdy potencjalny kupiec możliwość nawiązania kontaktu i doprecyzowania szczegółów transakcji. Łączymy w ten sposób przy pomocy strony internetowej Farm MARKET całą branżę rolną. Chcę wspólnie z firmami i rolnikami zbudować rzeczywiste relacje online przy pomocy systemu Farm MARKET, by tworzyć nowe relacje B2B oraz B2C. Dlatego proszę o zakładanie kont a w nich o oferty handlowe, by urzeczywistnić mój pomysł na handel. By Polskie rolnictwo i gospodarkę pchać w XXIII wiek. Tylko razem możemy tego dokonać!!! Ludzie wcześniej za czasów mojego dzieciństwa spotkali się na targowiskach, bazarach tam dokonywali transakcji teraz mamy komputery i technologie wykorzystajmy ją, by ułatwić sobie życie i pracę. Oferta handlowa Farm MARKET. Bez potrzeby zakładania sklepu internetowego można sprzedawać wszelkiego rodzaju dobra rolne, przy pomocy upubliczniania swojej oferty na Portalu.

Farm MARKET daje możliwość reklamy na banerach Portalu handlowego. Zgłoszenia ofert reklam prosimy kierować pod adresem: reklama@farm-market.eu.

Firma oferuje wszelkiego rodzaju dobra rolne, produkty służące do produkcji oraz inne komponenty biorące udział w procesie produkcji rolnej, przetwórstwie oraz gotowe produkty spożywcze. Dla firm z zagranicy oferujemy pomoc na terenie całego kraju w nawiązaniu partnerów handlowych. Możemy pełnić rolę przedstawiciela handlowego na terenie Polski. Dla firm z Polski oferujemy pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych z firmami zrzeszonymi w Izbach gospodarczych, do których należymy. Kontakt w języku polskim, Angielskim, Francuskim, Hiszpańskim, Włoskim i Ukraińskim. Oferty handlowe prosimy kierować pod adresem: im-ex@farm-market.eu.

Prosimy o dodanie ofert handlowych do Platformy Handlowej Farm MARKET:

Agroturystyka

Dania gotowe.

Drzewa ozdobne

Energetyka

Figury ogrodowe

Grzyby

Herbata

Jajka

Kawy

Krzewy

Kwiaty

Maszyny rolnicze

Materiały budowlane

Mięso

Mleko

Nabiał

Napoje

Narzędzia ręczne

Nawozy

Nieruchomości

Opakowania

Osprzęt do połowu ryb

Owoce i rośliny sadownicze

Pasze.

Powidła, dżemy i konfitury

Produkty regionalne

Pszczelarstwo

Rośliny oleiste i pastewne

Ryby

Sadzonki i nasiona

Soki

Transport

Tworzywa

Usługi

Warzywa

Zboża

Ziemniaki

Zioła i przyprawy

Zwierzęta żywe

Farm MARKET jest członkiem Polsko – Kazachskiej Izby Handlowo Przemysłowej, Polsko – Portugalskiej Izby Gospodarczej oraz Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Jest również członkiem CECHU – Cech Rzemiosł Różnych, Handlu i Przedsiębiorczości w Nowej Soli. Dzięki kontaktom handlowym jesteśmy atrakcyjnym partnerem handlowym dla każdej firmy nie tylko jako Portal handlowy, ale również jako pośrednik handlowy.

https://www.farm-market.eu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 222 komentarze “Farm MARKET”