Agropol

Agropol

Firma Agropol istnieje na rynku od 1989 roku. Jej siedziba to sklep ogrodniczy na ulicy Zielonogórskiej 1a na dzielnicy Pleszówek w Nowej Soli. Od 1990 roku zajmujemy się usługami ogrodniczymi w kompleksowym zakresie.

Nasza praca to zarówno budowanie ogrodów i układanie terenów zielnych, budowanie i wykonanie architektury ogrodowej. Wspominaliśmy wcześniej o sprzedaży roślin różnego rodzaju. Od nasion i sadzonek: drzew liściastych i iglastych, kwiatów, drzew ozdobnych, nasiona warzyw i zbóż.

W moim asortymencie znajduje się tez pełna paleta nawozów ogrodniczych. Nawozy, jakie posiadam w sprzedaży to naturalne oparte na oborniku firmy Nawozy do ogrodu. Mam też nawozy oparte na torfie. Mam też w sprzedaży wapno. W gamie nawozów chemicznych posiadam produkty takich firmy jak: Biopton, Florovit, Planton, Biohumus, Fruktus, Ogród start. ów nawozy są w postaci stałej lub płynnej. Posiadamy w sprzedaży wyłącznie atestowane nawozy i środki ochrony roślin. Moja firma posiada również pozwolenie wydawane przez Lubuski Oddział Doradztwa Rolnego w Kalsku na sprzedaż nawozów i innych środków do uprawy zbóż, warzyw i roślin.

Mam w asortymencie narzędzia ręczne, takie jak: łopaty, taczki, piły, miotły itp. Do przyozdobienia ogrodu figury ogrodowe.

Dla gospodyń, które zajmują się robieniem produktów regionalnych różnego rodzaju słoiki i butelki na konfitury i, dżemy lub wina, mam w sprzedaży beczki do kiszenia kapusty. Jeśli zajdzie potrzeba to mogą Państwo znaleźć też różnego rodzaju ogrodzenia z siatki lub z drewna.

Mamy fachową opiekę doświadczonych sprzedawców z branży ogrodniczej. Nasi pracownicy doradza i pomogą rozwiązać każdy problem wraz z zaprojektowaniem ogrodu. Zapraszamy do naszego sklepu w Nowej Soli na ulicy Zielonogórskiej 1a. Tam znajdą Państwo wszystkie te produkty.

Zapraszamy do Agropol na ulice Zielonogórską 1a w Nowej Soli.     AgroPol